تکنولوژی های مخصوص کولرهای گازی


تکنولوژی های مخصوص کولرهای گازی

از دیگر مطالبی که شاید برای شما مفید باشد می توان به تکنولوژی های مخصوص کولرهای گازی اشاره کنیم که می تواند ما را بیشتر با آن ها اشنا کنیم .

در حالت توربو در حین سرمایش یا گرمایش ، کمپرسور برای مدت 30 دقیقه بدون توجه به دمای محیط کار می کند بعد از مدت 30 دقیقه دستگه از حالت توربور خارج شده و به حالت نرمال برمی گردد ؛ که این سیستم در کولرگازی وایت وستینگ هاوس به کار رفته و به طور ویژه به آن پرداخته اند . این سیستم با کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت ، خوابی آرام را برای شما به ارمغان می آورد . همچنین در مقایسه با حالت خنک کنندگی عادی ، در مصرف انرژی نیز صرف جویی می کند .

کولرهای گازی

از سیستم های دیگر که محبوب در کولرگازی بوش است سیستم حالت ارام ( Quiet Mode ) : که این سیتم جهت کاهش حداکثری صدای کولر به کار می رود . که یک مزیت در این دستگاه ها به شمار می رود . از سیستم های به کار رفته دیگر در آن می توان به سیستزم یون میکروپلاسما اشاره کرد که این سیستم نیز ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را می زداید .

پس تا اینجای کار تا حد زیادی با سیستم هایی که به این دستگاه کمک می کند اشنا شده اید . از دیگر سیستم های به کار رفته در آنن می توان به سیستم فیلتر پیور ( Pure Filter ) و فیلتر هوای چندگانه اشاره کرد . هر دوی این فیلتر ها در کولرگازی باعث می شود تا گرد وغبار موجود در هوا به شکل قابل توجهی فیلتر شده و باد خروجی از دستگاه کاملا پاک باشد . و از سیستم دیگر آن می توان به بادزن اتوماتیک که در اصطلاح به آن سیستم فن اشاره کرد . که برای مواقعی استفاده می شود که شما سرمای زیادی نیاز ندارید ، مناسب است .

که ما می توان به در نظر گرفتن این سیستم ها در خرید این دستگاه ، با دقت و کم ترین هزینه عمل کنیم .